Elementide tootmine

Elementide tootmine toimub vastavalt European Technical Aproval (ETA) vastavussertifikaadile ja CE nõuetele, mis tagab kontrollitud keskkonnas ja juhitud kvaliteedisüsteemiga tooted. Tootmine asub Eestis, Tallinnast 100 km kaugusel.


  • Puitelement

    Toodame laias valikus puitelemente nii elamuehituseks kui ka ühiskondlike hoonete rajamiseks. Elemendid on ehitatud kommunikatsioonidega ja viimistletud valmidusastmeni, mis võimaldab paigaldamist objektil. Kõik kandekonstruktsioonides kasutatud puitmaterjalid vastavad tugevusklassile C24 ja konstruktsioonidele on teostatud tugevusarvutused. Pakume erinevatest materjalidest elemente vastavalt regioonide omapärale ja ehitusnormidele.

  • Moodulid ja ruumielemendid

    Majadele toodame kaasa terrasse, varjualuseid, kaunistustega (nikerdustega) elemente, piirdeid, treppe jpm. Erinevate detailide tootmisega tagame klientide nõudluse nii traditsioonilise kui ka modernse disaini osas.

  • Puitfermid

    Katusekonstruktsioonidesse pakume vastavalt projekti nõudmistele ogaplaat- või naelutusplaatferme kui ka katuseelemente. Ferme on võimalik toota pikkusega kuni 14 m.